2023-07-03

Regulator ciśnienia paliwa STAG FPR

STAG FPR jest elektronicznym urządzeniem do regulacji ciśnienia paliwa. Regulator  zapobiega powstawaniu nadmiernego ciśnienia w listwie paliwowej silnika z wtryskiem bezpośrednim. Może  ono wzrastać wskutek ograniczenia odbioru paliwa z listwy przez wtryskiwacze. Moduł stanowi rozszerzenie instalacji autogaz opartej o sterownik STAG-400 DPI i może być zastosowany wyłącznie w konfiguracjach z wybranymi kodami silników. 

Autorskie rozwiązanie 

Regulator STAG FPR utrzymuje właściwe ciśnienie paliwa na listwie, nie wyłączając przy tym pompy wysokiego ciśnienia. W ten sposób urządzenie nie dopuszcza do niepożądanych przerostów oraz niedociśnienia. STAG FPR w połączeniu z nowym systemem emulacji SHPAE pomaga eliminować destruktywne (powodujące tryb awaryjny) błędy ciśnienia OBD. Może także przyczynić się do obniżenia spalania benzyny, na skutek zmniejszenia jego ciśnienia w listwie.

Cechy użytkowe:

– Zapobiega powstawaniu nadmiernego ciśnienia w listwie paliwowej silnika z wtryskiem bezpośrednim 
– W połączeniu z nowym systemem emulacji SHPAE regulator STAG FPR pomaga eliminować destruktywne (powodujące tryb awaryjny) błędy ciśnienia OBD 
– Zmniejsza ciśnienie w listwie – może przyczynić się do obniżenia spalania benzyny  

Mogą Cię zainteresować Zobacz pozostałe artykuły
Umów się na
pierwszy montaż
Skontaktuj się
Napisz
Do nas
formularz kontaktowy
Chcę znaleźć
Nowe kody
Program Rozszerzony +