Baner Programu Lojalnościowego STAG
2023-10-02

Dołącz do Programu Lojalnościowego STAG

Jeżeli na co dzień kupujesz i montujesz objęte Programem produkty STAG, Program Lojalnościowy to coś właśnie dla Ciebie. Zbierasz punkty za montaż produktów marki STAG i wymieniasz je na atrakcyjne nagrody. To naprawdę proste i zupełnie za darmo!

Jak wziąć udział? 

Program Lojalnościowy STAG przygotowaliśmy dla firm montujących instalacje autogaz na terenie Polski. Jeśli jesteś właścicielem warsztatu montującego instalacje LPG i używasz produktów STAG w codziennej pracy, to Program Lojalnościowy jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że montujesz nasze produkty objęte Programem. Ważne jest, aby warsztat był wpisany na listę warsztatów uprawnionych do homologacji AC SA pod numerem PL005800*G.

Sprawdź, co możesz zyskać 

Udział w Programie Lojalnościowym STAG jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy, że zarejestrujesz się w Programie a nasz system automatycznie doda punkty do Twojego indywidualnego konta.

WAŻNE! Do rejestracji w Programie użyj tego samego adresu e-mail, którego używasz korzystając z systemu do e-homologacji.

Za montaż produktów objętych Programem zbierasz punkty, które potem wymienisz na atrakcyjne nagrody. W Programie organizowane będą Extra Promocje, w których możesz zdobyć dodatkowe punkty.

Jeśli prowadzisz warsztat montujący instalacje LPG, to teraz jest idealny moment, aby dołączyć do Programu Lojalnościowego STAG. Zwiększaj swoje korzyści i zdobywaj nagrody w prosty i dostępny sposób.

=> WIĘCEJ INFORMACJI I REJESTRACJA 

Mogą Cię zainteresować Zobacz pozostałe artykuły
Umów się na
pierwszy montaż
Skontaktuj się
Napisz
Do nas
formularz kontaktowy
Chcę znaleźć
Nowe kody
Program Rozszerzony +