Jesteś właścicielem warsztatu montującego LPG? Program Lojalnościowy STAG został przygotowany specjalnie dla Ciebie! Wystarczy, że na co dzień kupujesz i montujesz objęte programem produkty STAG. Poznaj korzyści, jakie zyskują warsztaty zgłoszone do Programu oraz dowiedz się, jak wziąć w nim udział.

Przyłącz się do Programu Lojalnościowego STAG! Zbieraj punkty za każdy produkt STAG biorący udział w Programie. Zarejestruj się teraz!

WAŻNE! Do rejestracji użyj loginu z systemu e-homologacji.

UWAGA! W związku z pracami serwisowymi w Programie Lojalnościowym STAG, mogą występować chwilowe różnice w naliczaniu punktów lojalnościowych.
Zalecamy, aby powstrzymać się od wykorzystywania zgromadzonych punktów do czasu zakończenia prac serwisowych. Poinformujemy Państwa o ich zakończeniu.
Przepraszamy za niedogodności.

CENNE NAGRODY

Wymieniaj punkty na produkty z oferty STAG. Sam decydujesz, na co przeznaczysz swoje punkty.

EXTRA PROMOCJE

W Programie organizowane są Extra Promocje, w których możesz zdobyć dodatkowe punkty
i atrakcyjne nagrody.

WYSTARCZY REJESTRACJA

Wystarczy, że zarejestrujesz się a nasz system automatycznie doda punkty do Twojego indywidualnego konta za każdą wypisaną homologację STAG.

Jestem w Programie Lojalnościowym STAG
  • Zarządzaj swoim kontem
  • Korzystaj z promocji specjalnych
  • Sprawdzaj stan swoich punktów
1

Do rejestracji w Programie Lojalnościowym STAG użyj maila, którego używasz w systemie e-homologacji AC S.A.

2

W Programie Lojalnościowym STAG może wziąć udział osoba fizyczna lub osoba prawna, prowadząca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej działalność gospodarczą w zakresie montażu instalacji autogaz, montująca elementy instalacji gazowej STAG w oparciu o wpis na listę warsztatów uprawnionych z homologacji Organizatora numer PL*0058*00*G.

3

Nie, uczestnictwo w Programie Lojalnościowym STAG jest całkowicie bezpłatne.

4

Za każdy montaż elementu instalacji gazowej STAG objętej programem, na Twoim koncie w Programie Lojalnościowym STAG zostaną doliczone punkty.

5

Aktualną liczbę punktów możesz sprawdzić w każdej chwili po zalogowaniu na Twoje indywidualne konto w aplikacji mySTAG, w zakładce Program Lojalnościowy/Produkty za punkty.

6

Punkty naliczane są za montaż tylko i wyłącznie elementów instalacji gazowej STAG zamieszczonych w zakładce Produkty punktowane.

7

Punkty naliczane są automatycznie po zarejestrowaniu montażu instalacji w systemie e-homologacje Organizatora. Nie musisz podejmować żadnych dodatkowych czynności.

8

Chęć wymiany punktów na produkty możesz zgłosić w dowolnym momencie, w okresie ważności punktów. Twoje punkty rozliczymy jednak w ostatnim dniu każdego kwartału kalendarzowego.

9

Termin realizacji zamówienia wynosi 30 dni od daty wystawienia faktury 1 PLN netto za wybrane nagrody. Nagrody zostaną wysłane na adres Warsztatu.

10

Skontaktujemy się z Tobą i poprosimy o wskazanie innego, dostępnego produktu o zbliżonej wartości (zbliżonej liczbie punktów).

11

Punkty zachowują ważność przez okres 6 miesięcy od końca roku kalendarzowego. Punkty zebrane w 2024 roku stracą ważność 30 czerwca 2025 (Regulamin/Okres Ważności Punktów).

12

Nowe punkty naliczane są pod warunkiem zaakceptowania aktualnego regulaminu oraz braku zaległości w płatnościach wobec AC S. A.

13

Uczestnictwo w Programie Lojalnościowym STAG jest dobrowolne i w każdej chwili możesz zgłosić chęć rezygnacji z udziału.

14

Program Lojalnościowy STAG trwa od momentu rozpoczęcia do odwołania.

15

Nie, wysyłka nagród wybranych w Programie Lojalnościowym STAG zostanie zrealizowana na nasz koszt.

16

Zmian możesz dokonać na swoim indywidualnym koncie w zakładce Profil. Zmiana ta dotyczy tylko Programu Lojalnościowego STAG. Zmiany w homologacji należy konsultować z Działem Homologacji AC S.A.

17

Informacje dotyczące Programu Lojalnościowego STAG dostępne są w Regulaminie programu. Do Twojej dyspozycji jest także infolinia, nr tel. +48 669 999 618

Umów się na
pierwszy montaż
Skontaktuj się
Napisz
Do nas
formularz kontaktowy
Chcę znaleźć
Nowe kody
Program Rozszerzony +